تبلیغات
WWE » اخبار - عکس ها - ویدیو - بیوگرافی و ... - WWE » اخبار - عکس ها - ویدیو - بیوگرافی و ... - Smackdown Year in Review 2009
WWE » اخبار - عکس ها - ویدیو - بیوگرافی و ... تمام » اخبار- ویدیو ها - عکس ها و بیوگرافی های کشتی کج
Smackdown Year in Review 2009 نویسنده : پوریا نخعی

 

با سلام به همه ، مایک تدسکو گزارشگر اسمک دان ( فردی که اخبار اسمک دان رو در اینترنت قرار میده ) اسمک دان سال 2009 رو نقد کرده که به شرح زیر هست .

اسمک دان در سال 2009 یک شو زیبا بود و همواره شاهد لحظات زیبا , بازی های زیبا, مسابقات زیبا بودیم استاران زیادی نیز در شو ها نقش زیادی داشتند اما ما بهترین ها رو انتخاب کردیم

 •  بهترین ضربه ی سال: سوانتان بمب جف هاردی در بالای رینگ به بیرون رینگ بر استریتچر

شرح :: این یک ضربه ی زیبا بود پنج روز بود که از رستلمینیا 25 گذشته بود جف هاردی و مت هاردی بعد از یک مسابقه ی بسیار وحشیانه در رسلمنیا 25 در یک مسابقه ی استریتچر مچ در مقابل هم قرار گرفتند و مسابقه ی بدی از آب درنیومد . آنها به خوبی کار کردند همچنین از استریتچر هم به خوبی استفاده کردند در پایان جف هاردی به بالای رینگ رفت و از اونجا یک سوانتان بمب روی مت هاردی اجرا کرد . حتما این مسابقه و این صحنه رو ببینید .

 •  پدیده سال : درومک اینتایر

شرح :: درومک اینتایر یکی از شخصیت های منفور که وینس مک من این فرد رو به اسمک دان معرفی کرد واقعا یکی از پدیده ها بود اوایل با آرتروث درگیری هایی رو انجام داد ولی چندی بعد با حضور موفق در سوروایور سریس و همچنین قهرمانی اینترکانتیننتال ثابت کرد که بهترین پدیده ی سال بود.

 •  بهترین دیوا سال : میشل مک کول

شرح :: میشل مک کول یکی از بهترین های سال بود .بازگشت او با شخصیت هیل طوری بود که همه باور کردند که او واقعا منفور هست اون زمان میشل هیچگونه شکستی نداشت و خیلی خوب پیش میرفت به طوری که همه باور کردند او یک فرد منفور هست

 •  بهترین تگ تیم سال : جان موریسن و د میز

شرح :: میز و موریسن واقعا از بهترین تگ تیم های امسال بودند و این دو اوایل سال در اسمک دان بودند . و در مدتی که در اسمک دان بودند واقعا بازی های زیبا و سرگرم کننده ای از این دو دیدیم تا اینکه این دو کمربند خودشونو در رستلمینیا به برادران کولون دادند و دیگر هیچ تگ تیمی نتوانست به اندازه ی آنها بازی های جذابی ارائه دهد

 •  بزرگترین از دست رفته ی سال : اج

شرح :: این فرد با پاره شدن آشیل مدتی از رینگ دور ماند . حتی بین اج و کریس جریکو هم درگیری در مدت مصدومیت پیش آمد . چهره درخشان وی با مصدومیت مدتی به چشم نیامد ولی به احتمال زیاد باید خودمونو برای حضور اج در سال جدید اماده کنیم و شاید شاهد مسابقه ی اج و کریس جریکو در رسلمنیا 26 شویم .

 •  بهترین فینیشر سال : تومبستون پایل درایور

شرح :: واقعا یکی از بهترین فینیشرهای سال همین تومبستون بدون شک هست .فکر میکنم این فینیشر بهترین فینیشری هست که تا کنون اسمک دان دیده.یک حرکت زیبا که ببنده ی رو به وجد میاره. البته فینیشرهایی از جمله 619،سوانتان بمب و جی تی اس هم در رتبه های بعدی قرار داره .

 •  بدترین دشمنی سال : گریت کالی در برابر کین

شرح :: یکی از وحشیانه ترین درگیری های سال مربوط به مسابقات این دو هست . درگیری این دو از بش و مسابقه ی دالف زیگلر و کالی شروع شد که با حمله ی کین در بین بازی کالی و زیگلر این درگیری رسما شروع شد . در چندین زمان شاهد این بودیم که هر کدام بر بازی دیگری دخالت میکردند .این دو در سامراسلم و بریکینگ پوینت بازی کردند گرچه بازی جذابی نبود ولی جالب بود .استوری لاین این دو تقریبا ضعیف بود که با ربوده شدن رانجین سینگ توسط کین جذابیت پیدا کرد و در نهایت با پیروزی های کین همراه بود .

 •  بهترین درگیری سال : استرایت اج در برابر افراد بیخیال

شرح :: سی ام پانک که خود رو به عنوان یکی از افرادی که از سیگار ، مواد مخدر ، مشروب بدش میاد نشون میداد و با این کار قصد خراب کردن جف هاردی رو داشت با اتفاقات جالبی که هر هفته انجام میداد توانست بهترین درگیری سال رو به خودش اختصاص بده .هر بار که پانک میامد و از مشروب بد میگفت همه ی تماشاگران بر ضدش شعار میدادند و باعث میشد همیشه درگیری هایی بین سی ام پانک و افرادی که بیخیال بودند رخ بده

 •  بدترین لحظه ی سال : سوزاندن خانه ی جف هادری توسط برادرش مت هاردی

شرح ::این میتونه یک نظر خوب باشه ولی من فکر میکنم درگیری این دو برادر که به زندگی شخصی خودشان برگشت جالب بود. وقتی که نشون داده شد جف توسط برادرش بود که هنگام ورود به رینگ توسط آتش های جلوی ورزشگاه سوزانده شد . مت به خونه ی برادرش حمله کرد و سگش رو از بین برد .و این یکی از بدترین لحظات سال بود.

 •  بهترین لحظه ی سال: ترک جف هاردی از اسمک دان

شرح ::این برای وقتی بود که جف خیلی محبوب شده بود . جف با سی ام پانک درگیر بود و پس از شکست در بازی استیل کیج باید نه تنها اسمک دان بلکه کمپانی رو ترک میکرد. اون لحظه بود که اشک در چشمای خیلی ها جمع شد. یک پایان زیبا برای جف هاردی در اسمک دان بود و این بهترین لحظه ی سال میتونه باشه.

 •  بدترین اسمک دان سال: شو سوم آپریل در دالاس,تگزاس

شرح :: این شو فقط تونست یک ستاره کسب کنه و رتینگش 1/4 بود واین خیلی برای اسمک دان ضعیف بود. دو ساعت شو پخش شد که در همه ی این شو بیشتر از شش دقیقه بازی زیبا نبود. گرچه بازی ها و استار های خوبی بود اما رضایت بخش نبود

 •  بهترین اسمک دان سال: شو بیست و هشتم آگوست در فینکس

شرح :: این شو در تابستان برگزار شد. در حالی که شاهد این بودیم که بعد از سامراسلم سی ام پانک قهرمان ورلد هوی ویت شد. در این اسمک دان یک بازی استیل کیج برگزار شد و در طی آن سی ام پانک از کمربندش دفاع کرد و جف هاردی از اسمک دان رفت. این شو سه ستاره شد و رتینگ 3/4 رو گرفت و شاید فقط یک بازی تی ال سی مچ کم داشت تا رتینگش بالاتر بره ولی مین اونت زیبایی رو شاهد بودیم. و پروموی زیبایی قبل از مین اونت پخش شد.

 •  بهترین بازی سال: جان موریسن در برابر ری میستریو در چهارم سپتامبر

شرح ::ری میستریو مدتی بود که قهرمان اینترکانتیننتال بود ولی به یکباره همه چیز عوض شد و یک مشکل بین ری و دابلیو دابلیو ای باعث شد قرار داد ری به تعلیق در بیاد. یک بازی بین ری میستریو و جان موریسن بر سر کمربند برگزار شد . این شو شاید بازی زیاد قشنگی هم نبود ولی بهترین حرکات و ضربات رو داشت . صحنه هایی که در این بازی رخ داد میتوان گفت که به نسبت دیگر بازی ها بهتر بوده و بهترین بازی سال در اسمک دان به حساب می آمد.

 •  بدترین استار سال: گریت کالی

شرح :: شاید میشه گفت که گریت کالی فردی بود که اصلا نتوانست رضایت تماشاگران رو جلب کنه . شاید پونجابی پلی بو ی خیلی خنده دار به نظر برسد اما این برای سال گذشته بود. کالی در سال 2008 در کیس کم شرکت میکرد و خیلی پر طرفدار شد. اما در این سال بیشتر مصدوم بود یا اینکه بازی نمیکرد بیشترین درگیری اش با دالف زیگلر و کین بود که هر کدام یک ریوالری ضعیفی بودند. در واقع در این سال هیچ چیزی از کالی ندیدیم.

 •  بهترین استار سال : کریس جریکو

شرح :: کریس جریکو کسی بود که در درفت بعد از رستلمینیا به اسمک دان آمد از همان اول درگیری اش را با ری میستریو آغاز کرد . بازی های زیبایی رو از جریکو و ری میستریو بر سر کمربند اینترکانتیننتال شاهد بودیم. پس از پایان درگیری اش با جریکو بالافاصله بدون تاخیر حتی یک شب ریوالری جدیدی برای جریکو آغاز شد . جریکو به همراه اج تگ تیمی را درست کرد و قهرمان یونیفاید تگ تیم شد. چندی بعد اج مصدوم شد و بیگ شو با جریکو تگ تیم شد و قهرمانی رو حفظ کرد. بازی های زیبایی رو از این دو شاهد بودیم . مدتی جریکو بر سر کمربند سنگین وزن با آندرتیکر مبارزه کرد و میخواست یکی از افرادی باشه که سه کمربند رو باهم داشته باشه ولی موفق نبود . تا اینکه درگیری با دی اکس پیدا کرد و در پایان کمربند رو از دست داد. میشه گفت جریکو به طور دائم بر سر یک کمربند درگیر بود و هیچگاه بدون یک ریوالری نبود.

-----------------------------------نظرات() 

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
http://keithsazyyefzje.jimdo.com/2015/06/25/hammer-toes-causes
یکشنبه 21 خرداد 1396 09:17 ق.ظ
Excellent site you have here but I was wondering if you knew of any user
discussion forums that cover the same topics talked about in this article?
I'd really love to be a part of online community where I can get feedback from other knowledgeable people that share the same interest.
If you have any suggestions, please let me know.
Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
به نظر شما کدام یک از سوپراستار های زیر از همه قوی تر و سرتر است ؟!!
نویسندگان